Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    chinol słodko-kwaśny

chinol słodko-kwaśny

Chiny
Chiny, Guangzhou

Chińskie jedzenie zaskoczyło nas swoją różnorodnością smakową oraz tym jak szybko można je przygotować (dla przykładu w Indiach czekaliśmy od pół do godziny na danie tutaj góra 10-15min.)Wszystko co wcinamy w Chinach jest naprawdę wyśmienite.Niektóre potrawy może nie wyglądają apetycznie ale i tak są smaczne.
W Europie próbowaliśmy jedynie chińszczyzny z fast foodów,która znacznie odbiega od tego co tutaj spożywamy.Tamte jedzenie jakby było dostosowane do europejskich żołądków a tu kosmos smakowy (czasami też rewolucja żołądkowa-przypadek Moniki).
Kantońskie żarcie jest kozackie a w szczególności potrawa,która wyglądała jak nasze polskie naleśniki.Różniła się jednak tym,że zamiast mączanych placków były ryżowe a farsz to przeważnie mięso,grzyby,krewetki...pycha

Multimedia (1)
  • rozmiar: 2,49 MB  |  dodano 2 lata temu

rodzice - 2010-06-21 10:12
mniam, mniam, ale żarełka i to wszystko patyczkami?

rodzice - 2010-06-21 18:25
ten owoc to pewnikiem: granat , a Monika uważaj co jesz tymi patykami bo k..... mać mogą być robaki!

rodzice - 2010-06-21 18:27
na maila wysyłam wam zdjęcia z pikniku w Gryżlinach

trampy - 2010-06-22 04:22
błędna odpowiedz czekamy dalej :)

Irass - 2010-06-25 17:26
Nie mam pojęcia co to za owoc ale bankowo był smaczny :) U nas dziś na obiad znów kolacja ;) Żarcie wygląda rewelacyjnie! Dajcie podpowiedź co do owoca bo chce dostać kartkę. Pozdro!!!

Iwona
Iwona - 2010-06-25 17:42
Czy to owoc na M? :)) ja tez walcze o kartke a co !

Kasia
Kasia - 2010-06-26 12:13
No to chyba kartka poleci do mnie :) to taka wypasiona MALINA :) a kartke mozecie wyslac do Polski bo wlasnie tam goszcze:) Pozdrowionka Robaczki:P

trampy - 2010-06-26 14:59
hej ludziska nie jest to malina,ani nic na ,,m''-mała podpowiedz w nazwie kryję się pewien kraj ;)
kasia życzymy miłej zabawy i nie baluj za duzo ;P

ula
ula - 2010-06-28 09:07
Hej! ja wiem....LICZI
jestem tu nowa, chociaż bloga śledzę, jesteście nieźlaki :)

trampy - 2010-06-29 15:13
Cześć Ula - liczi to też błędna odpowiedz ;) Dodajemy jeszcze jedną podpowiedz- wyżej zamieszczamy zdjęcie owoca w skórce. Teraz to już na pewno zgadniecie.
kartka poleci już z innego kraju w którym obecnie jesteśmy ;)

Irass - 2010-06-29 15:29
Mangostan właściwy, garcynia, smaczelina, żółtopla, żółciecz :))) Powiedziałem sobie, że nie odpuszcze! Macie nasz adres? :p

Irass - 2010-06-29 15:30

trampy - 2010-06-29 18:14
stary kartka leci do Ciebie z predkością światła.spodziewaj sie jej za miesiąc ;P
a i podaj ardes bo nie pamietamy nr
buziaki dla dziewczyn

Raf
Raf - 2010-07-06 16:02
kurwiszka jak zwykle sie spuznilem a znalem odpowiedz.pzdr debesciaki.

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64