Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    mumbai

mumbai

Indie, Mumbai

Londujemy w Mumbaju czasu miejscowego 11. po 9 h lotu.Po nie przespanej nocy troche zmeczeni udajemy sie taxa na Colobe ,gdzie mamy miec 1 hosta z Cauchsurfingu.Niestety kolezka z caucha moze nas przyjac dopiero po 11 wieczorem.Nic innego nie pozostaje nam jak czekanie na plecakach.Wybieramy Gate of India i tam siedzimy dobre pare h.Nie proznujemy,pozujemy do fotek bo nagle Indusi zapragneli miec zdjecie z bialasami :)
Obecnie mieszkamy u bardzo milej Induskiej rodzinki w calkiej dobrej lokalizacji.Sa bardzo pomocni jak wiekszosc miejscowych.
Mumbaj zmiarzdzyl nas swoim ogromem.Masa ludzi, brudem ,smrodem i niesamowicie halasliwym ruchem ulicznym.Tak jak myslelismy okazal sie dosyc drogi,wszedzie pelno naciagaczy od ktorych nie idzie sie opedzic ,wciskaja wszystko co sie da.Ale mimo biedy sa pozytywnie nastawieni do turystow i chetni do pomocy.

Za kilka dni jedziemy na Goa.Juz sie nie mozemy doczekac.Marzy nam sie czysta plaza bo takiej brakuje w Mumbaju.Woda brudniejsza niz w baltyku........A i w koncu dojechala do nas Agnieszka.

Multimedia (2)
  • rozmiar: 3,02 MB  |  dodano 2 lata temu

• rozmiar: 0,00 B  |  dodano

Konrad
Konrad - 2010-03-28 20:29
To fajnie sie bawicie... Monie Ty to lepiej zostaw tych malych indyjskich chlopcow :P

MONIKA I GRZESIEK
MONIKA I GRZESIEK - 2010-03-30 11:29
WY TO JEDNAK SZALENI JESTEŚCIE:)))SERDECZNIE POZDRAWIAMY

od fryzjerki
od fryzjerki - 2010-04-01 00:54
fajowo. super fotki i wogole super wycieczka:):) sledzę was os dzisiaj na bierząco:)

doktor rafalski
doktor rafalski - 2010-05-04 18:05
Ale wypas te indie,szkoda ze tak drogo tam....lol pzdr

trampy
trampy - 2010-06-10 16:00
hej dotorku Rafalski wrecz przeciwnie,gdyby bylo drogo w Indiach to napewno nie spedzilibysmy miesiaca w tym wspanialym kraju.Najwiekszym bolem sa przeloty z Europy do Indii sa doscyc kosztowne,natomiast w Indiach jest tanio jak barszcz.pozdo

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64