Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    Bangkok

Bangkok

Tajlandia, Bangkok
Przejechano 20165 km

Po 3 dniach spędzonych w Bangkoku dojechał do nas Radzio z którym będziemy bujać się przez najbliższe 3 tyg.Jeszcze przed jego przyjazdem zwiedziliśmy ChinaTown oraz dzielnicę turystyczną ThKhao San.
Złapaliśmy sie na tuk-tukową promocje.Za 10batów(1zł) za osobę tuk-tuk zabrał nas do świątyni gdzie był Lucky Budda póżniej do Big Budda.Promocja polegała na tym,że kierowca zabierał nas do miejsc z których dostaje bak benzyny za każdego turystę,którego przyciągnie czyli od sklepiku z garniturami i info.turystycznej.Garniturów nie kupiliśmy z informacji tur.też nic nie wynieśliśmy bo wszystko wcześniej już sprawdziliśmy.
Już z Radkiem odwiedziliśmy Vat Pho i dzielnice Silom(ping-pong show:)
W Overstay'u(15zł za pokój-najtańszy w mieście) miejscu w którym zatrzymaliśmy się na czas pobytu w BKK panował specyficzny klimat.Backpackerski hostel,który w środku wyglądał jak squot w połączeniu z trwającą 24h imprezą.
Codzienne imprezy wymęczyły nas z lekka.

Justyna Spręcowo
Justyna Spręcowo - 2010-09-11 22:09
Pięknie!!! Czekamy na ciąg dalszy. Powodzenia

Gregorrr
Gregorrr - 2010-09-15 10:20
Skuterek, wystrój waszego "squotu" i nowe bębny Tocy- miodzio. A codo pong ponga to ja nie wiem co to za rewelacja- u nas też się gra w ping ponga ;)

Mario
Mario - 2010-09-18 01:47
Kochani dajcie znac co slychac u Was... tak nagle ucichlo... pozdrowionka

trampy
trampy - 2010-09-18 07:20
hej nie martwcie sie,zyjemy i intensywnie spedzamy czas na wyspach.odezwiemy sie jak juz osiadziemy na ladzie.pozdro

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64