Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    w Dali,w reku z Dali

w Dali,w reku z Dali

Chiny
Chiny, Dali

Dali przywitalo nas ulewnym deszczem.Byl to pierwszy tak mokry dzien w nasze podrozy.Nastepnego dnia pogoda naszczescie wrocila do normy.W koncu moglismy wyjsc do miasta i troche pozwiedzac.
Dali pololozone jest w urokliwym miejscu miedzy gorami a sporym jeziorem Er Hai.Aby objechac jezioro rowerem trzeba przepedalowac ponad 100km.My nie zjechalismy calego ale przejechalismy wystarczajaco sporo aby poczuc wszystkie miesnie.W Dali leniwie spedzamy czas,w guesthousie w ktorym mieszkamy mamy do dyspozycji cala sciane z plytami dvd.Nadrabiamy zaleglosci i kazdego wieczoru relaksujemy sie przed ekranem z Dali w reku :)

W Dali mniejszoscia etniczna sa ludzie Bai - co oznacza bialy lud. Natomiast w Lijiang przewyzsza grupa etniczna Naxi (nie mylic z nazi).Roznia sie od przecietnego chinczyka rysami twarzy i kolorem skory (troche jak tybetanczycy).

cindy z indii
cindy z indii - 2010-06-02 18:55
całe szczescie udalo ci się znalezc tam prace...;)

Gregorrr
Gregorrr - 2010-06-02 23:23
Rodacy! Toca znalazł nowy rynek pracy do oblężenia i tyle chat do zasquotowania!!
Ty to tam wiecznie szczęśliwy nawet jak za banana i szklanke wody zaginasz hehe

trampy
trampy - 2010-06-04 07:11
hej Cindy no w koncu sie odezwalas ;)czekamy na twoja relacje z powrotu.buziole

Brother
Brother - 2010-06-21 13:15
Hej pozdrowki.Zajebiste miejsce. Widze ze w china inna moda Monika taka fajna fryzurke masz. Jakas chinka chyba cie strzygla mieczem jakims. Buziaki z HOlifaxu

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64