Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    ale Kep

ale Kep

Kambodża
Kambodża, Kep
Przejechano 19610 km

Pierwsze Kambodzańskie plaże zaczynają się od Kep.Od tego miejsca zaczynamy tour linią brzegową w stronę Bangkoku.Kep słynie z najlepszej morskiej kuchni w Kambodzy.Uwielbiamy ryby(ostatnio paprykarz szczeciński chodzi nam po głowie) i owoce morza wiec musieliśmy to sprawdzić.Nie zawiedliśmy się,miejscowe rybki udobruchały nasze podniebienia.
W Kep są dwie plaże,które do najlepszych nie należą.Plaża to wąski pasek piasku tuż przy głównej drodze.Małe to ale nam wystarczyło,żeby posmażyc dupska ;) Kimacje mieliśmy 0.7km od plaży w Tree Top Guesthousie.Wybraliśmy bungalow (za niecałe 4$ za chatke,najdroższy w jakim byliśmy do tej pory w Kambodzy)który miał na swoim wyposażeniu:jaszczure,żaby drzewne,pająki giganty i koniki mutanty.Dobrze,że była moskitera bo pewnie zwierzaki zjadły by nas żywcem.

Multimedia (1)
  • rozmiar: 3,07 MB  |  dodano 2 lata temu

Seb
Seb - 2010-08-19 17:30
Ale jedzonko wygląda bardzo smacznie, aż ślinka cieknie... konik polny zresztą też. A w Anglii telewizja i radio oficjalnie ogłosiły koniec lata AD 2010. Na dworze bywa już 12 - 15 stopni i czasem włączamy ogrzewanie... jak już Was trampy poniosły tak daleko to niech Was tam trzymają jak najdłużej... Ps. Plaża na focie arcy brzydka ale za to Jungle na w tle na zdjęciu z hamakiem cudowna... pozdro z Angoli

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64