Geoblog.pl    trampy    Podróże    Azja i tam gdzie nas trampy poniosą    Incredible !ndia

Incredible !ndia

Indie, Vārānasi

W koncu doczekalismy sie lodki po Gangesie,ktora byla wliczona w koszt pokoju.O piatej rano na ghatach jest najwiekszy ruch,jest masa ludzi raczacych sie kapielami,modlacych sie i pioracych posciele hotelowe.
Warto bylo wstac tak wczesnie rano by zobaczyc te niezwykle widowisko.

P.S Specjalne pozdrowienia dla Marty i Graca.Spelnilismy twoje najskrytsze marzenie i wyplukalismy gardelko woda z Gangesu.Baniak ze swieta woda jest juz w drodze :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------
P O D S U M O W A N I E I N D I I

Indie wywarly na nas duze wrazenie,chociazby dlatego,ze jest pierwszym azjatyckim krajem jaki widzielismy.Indie sa niesamowitym miejscem,rozniacym sie ogromnie od Europy,tu praktycznie wszystko jest inne.Miejsca i sytuacje jakie widzielismy na dlugo zostana w naszej pamieci.Niektore nas bawily,a niektore wrecz przerazaly.
Indie moga odstraszac swoim specyficznym zapachem (smrodem),brudem oraz wszechobecnym syfem.We wszystkich hotelach i domach ludzi nas goszczacych mozna bylo dostrzec wszelkiego rodzaju robactwo.
Sanepid dawno by sie zalamal widzac warunki w jakich przyrzadzane sa posilki (skutek - notoryczna sraczka Moniki).
Ludzie mimo ogromnej biedy,nie majacych prawie nic, mimo wszystko wydaja sie byc bardziej szczesliwsi niz w Europie.
Bardzo sie cieszymy,ze moglismy zobaczyc ten"Inny swiat".
Indie polecamy ludziom o mocnych nerwach,mega cierpliwosci oraz niezniszczalnych zoladkach.

---nasze best top Indii---
- 1 - HAMPI - w ktorym czas zatrzymal sie dawno temu.
- 2 - GOA - za sielankowy klimat
- 3 - ELLORA - za niesamowicie wyrzezbione switynie w skalach (ogromny szacun dla rzezbiarzy)

Multimedia (1)
  • rozmiar: 5,56 MB  |  dodano 2 lata temu

Iwona von Szefowa
Iwona von Szefowa - 2010-04-11 10:40
te kapiele w Gangesie wygladaja na calkiem ekologiczne....:) tez sie kapaliscie?

trampy
trampy - 2010-04-13 07:34
hej Iwa niestety nie mielismy okazji raczyc sie kapielami w Gandze,woda byla za gesta od zwlok ;)
pozdro 69

Zasoby: 185 wpisów185 321 komentarzy321 3055 zdjęć3055 64 pliki multimedialne64